BirazBilgi

BirazBilgi.Com

Bilim Teknoloji Yaşam ve İnternet Konulu Makaleler


Türk Arama Motoru | Tuurka.Com
 Kategori: Web Sitesi Tanıtımları

Geçtiğimiz günlerde de haberini yaptığımız milli gururumuz ve tanıtımından büyük keyif aldığımız Türk Arama Motoru Tuurka.Com geçtiğimiz günlerde isim değişikliği yaparak yenilenmiş. Yeni ara yüzü ile çok şık ve modern bir yapıya bürünmüş. Logo tasarımı da bu değişim ile birlikte çok başarılı bir değişim göstermiş, teknolojik altyapısında da muazzam derecede bir hızlanma farkettik.

Daha önce SiteOfisi adıyla yayında olan yerli arama motoru, gelen isim eleştirileri üzerine ismini değiştirmiş ve bize daha yakın bir isimle karşımıza çıkmış Tuurka Arama Motoru.

Tuurka.Com kendi verilerini topluyor ve kendi sistem altyapısı üzerinde depoluyor. Veri toplama işini TuurkaBot ile yapıyor, iyi bir indeksleme kapasitesine ve hızına sahip. Akıllı Sıralama sistemi ile sitelerin değerleri pek çok plana göre oluşturuluyor ve en doğru arama sonuçlarının oluşturulması için büyük bir çaba gösteriliyor. Her geçen gün TuurkaBot ve arama algoritmaları heyecan verici bir biçimde geliştirilmeye devam ediyor. Elbette eksikler yok değil fakat diğer arama motorlarının da ilk çıktığı dönemleri düşündüğümüzde bizce güzel bir başlangıç başarılı bir arayüz ve hızlı bir altyapı görüyoruz.

Bizde Türkiye'nin Arama Motoru sloganı ile yola çıkan Tuurka.Com u desteklediğimiz belirtiyoruz. Sitemizde reklamlarını yaparak bu oluşuma destek olmaktan memnunluk duyuyoruz.

Site Adresi : www.tuurka.com

SiteSahibi27 Haziran 2016, PazartesiOkunma: 1311

 

Makaleye Ait Yorumlar

Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama
20 Temmuz 2017, Perşembe

Başarılı Bir Çalışma.


SEO Uzmanı
18 Ekim 2016, Salı

Güzel bir çalışma olmuş teşekkürler.


Kırıkkale
11 Temmuz 2016, Pazartesi

Türk arama motorunun googledan reklam almış olması garip geldi.


Makaleye Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Web Adresiniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
Resmi Değiştir
Bunları Biliyormuydunuz?
Dünyada yaşayan en büyük hayvanların mavi balinalar olduğunu, 30 filin ağırlığında ve futbol topu büyüklüğünde gözlerinin olduğunu, biliyor muydunuz?
Oto Yedek Parça Firmaları
Kriweb Hosting Service

 


Tüm Hakları Saklıdır © 2017 BirazBilgi.Com | Hosting Sponsoru :Kriweb Hosting Service | BirazBilgi Blog v3.0 XHTML 1.0 ve CSS3